Tregime erotike me qire

Display results as : Mesazhet Temat. Advanced Search.

Ja bera seks me gruan. . . ( Histori +18 )

You are not connected. Please login or register. Mesazh [Faqja 1 e 1 ]. Vazhdo numerimin! Adriana Lima Foto Nudo Foto te vipave shqiptare. Foto nudo te Zajmina Vasjarit. Foto Erotike dhe modele nudo. Si me qiu tezja ime Video Erotike. Un jam 23 vjec dhe jam nga Tirana Motra ime eshte 29 vjece nje goxha vajze me fakultet dhe me nje pune shum te mire.

Gjithcka nisi kur ne jetonim bashke. Ajo eshte nje super seksi me gjoks 4 dhe me bythe shume te bukura e te ngritura. Ishte vere dhe ajo nga vapa e madhe rrinte ne shtepi shum e zhveshur Forumi Kreu Ndihme?

All right reserved. Zona Shqiptare Online Kontakto: Administratorin. Foto te Genta Ismajlit. Foto "Nudo" te Pamela Anderson te "papara".

Foto seksi te bukuroshes Sophie Turner. Gazeta Shqiptare - Titujt kryesore. Super tema :P. Vazhdoni fjalen me shkronjen e fundit te fjales mesiper!

Adriana Lima Foto Nudo. Foto te vipave shqiptare. Histori Erotice Personale. Seks me vellain. Seks i ndaluar. Foto te vipave shqiptare me te brendshme ose nudo! Si me qiu tezja ime. Video Erotike. Star Girl.I shkreti ishte i rraskapitur fare. Po ti? Fundja, burri mi ka fajet. Your email address will not be published. Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly.

Season 6 Episode 6 Doctor Who

This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information. Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies.

It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website. Show More. Aboohu per ti mare lajmet e fundit! Artikuj te ngjajshem. April 11, 78, May 15, 23, October 15, 19, April 28, 17, Leave a Reply Cancel reply Your email address will not be published.

Me te shikuara Close. October 8, 2, This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Close Privacy Overview This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website.

Out of these cookies, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent.

You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may have an effect on your browsing experience.

tregime erotike me qire

Necessary Always Enabled. Non-necessary Non-necessary. Close Log in Forget?Kisha ndenjur dy jave larg nga shtepia dhe ate dite u ktheva ne mengjes, fiks kur ai po nisej per ne pune. U puthem shkarazi se ai ishte vone dhe pastaj u mora me shtepine. Pastaj dola te shkund rrugicen tek hyrja dhe nisa muhabet me dy komshije, vetem kur hapet dera e ashensorit dhe del ai.

Duhej te ishte ne pune ne ate orar. Tha qe kishte harruar te merrte ca projekte dhe hyri me nxitim ne shtepi. Une vazhdova muhabetin te hyrja. Ai e hapi deren e shtepise prape dhe me thote qe s'po gjente dot USBen 16 gigshe. Sa tia shpjegoja ku ishte, hyra tia gjej vete. Por sa mbylla deren ai me kapi me vrull dhe me mbeshteti pas dere!

Me kaloi buzet e ngrohta dhe gjuhen e njome neper qafe, duke bere te me rrenqethet gjithe trupi nga eksitimi. Ma rreshqiti doren e djathte ne bark poshte bluzes dhe me kapi gjoksin gati duke me shqyer sytjenat! Mbeshteste gjithe trupin pas timit dhe ndieja penisin e fryre te me meshonte pas vitheve. Me njeren dore me mbante, me tjetren me uli pantallonat e shkurtra me gjithe te mbathura, aq vrullshem sa degjova kercitjet e tegelave.

Degjova te tringellije zinxhiri i xhinseve te tij me nxitim dhe pastaj ndieva koken e penisit te kerkoje rrugen neper vithet te mia. Ai ma ktheu njeren dore me force pas shpine, sikur do te me arrestonte.

United Kingdom Leaked Roblox

Me doren tjeter me kapi floket dhe me shtyu tek shpinorja e divanit. Me perkuli me shpinoren poshte barkut tim, me vithet lart te kthyera nga ai. Me mbante me doren tek kurrizi qe te mos levizja nga pozicioni, pastaj ndjeva penisin te rrotullohet ngadale duke perhapur lengjet e vagines sime. E futi thelle e nisi t'i jape fillimisht ngadale, pastaj e shtoi ritmin gradualisht, aq fort sa nisi te levizte divani nga vendi.

Me ngriheshin kembet nga toka me cdo penetrim, me shkulte floket e prape s'doja te ndalonte. Shijuam cdo cast mes ngulcimave deri sa erdhi mbi vithet e mia! Pastaj i mbertheu pantallonat shpejt e shpejt, me kerciti nje shuplake seksi vitheve dhe iku, se duhej te ishte vertet ne pune.

Anabel nje dit i fejuari im po me bente per te qeshur e un u rrezova me vajti koka ne pllak ithash mbaje mend ket gje. Pas disa heresh vura re qe ajo nuk ishte direkt e njomur kur e benim por donte me shume loje pergatitje nga une.

Dhe une vazhdoja ashtu e puthja me butesi deri sa lagej mire se kisha bezdi ta beja ndryshe. Nje dite se si ma dha truri dhe iu hodha siper si kafshe dhe i futa nje te kafshuar te gusha. U bera pishman se renkoi por nuk e kishte pasur nga dhimbja sepse u njom dhe u be uje. Vazhdova ta kafshoj e tia shqyej rrobat dhe u lag rreshqiste penisi si kurre ndonjehere.

Prsh Anabel,jam nje djale qe jetoj jashte Shqiperise me te dashuren time.Display results as : Mesazhet Temat. Advanced Search. You are not connected. Please login or register. Shko tek faqja ', event. Mesazh [Faqja 2 e 3 ]. Tregime Erotike Shko tek faqja ', event. Nje dit prej ditesh duke menduar ne dhomen time te fjetjes e kisha celularin ne dor, isha i merzitur dhe me strese te tepruara.

Rastesisht me shkoi dora tek kari kur papritmas u ngrit si nje shkop i madh e i fort magjik. Mendoja se kend ta telefonoja qe te ma hiqte ket epsh.

Fillova ti shikoja numrat e telefonit ku pash se kisha nr e nej vajze qe nuk e pata takuar ne kohe te gjat te cilen e endrrroja ta kem vetem ne shtrat. E bera zemren gur se fillova te telefonoj, kur menjehr u paraqit zeri i saj i embel e melankolik qe filloi te ma drithte zemren e zerin.

E pershendeta dhe i tregova se cili jam kur edhe ajo sme kishte harruar "me befasoi" por edhe ndjeja diqka te veqant ne zerin e saj kur degjoi kush jam. E ftova per kafe e i thash dshiron te pim nga nje ne lokal apo ne banesen time, kur per qudi ajo kishte deshir te vinte ne banese tek une, saq une u habita fare Ajo erdhi!!! Dola ta prisja jasht me nje shishe shampanj qe dola ta blej Ajo hyri brenda!!! Ne fillim filluam te flisnim rreth asaj kohe dhe kujtimeve te ca kohe me par qe nuk ishim takuar Kur papritmas ndodhi nje heshjte qe mu dukej se simbolizonte njefar lloj qirje Ngadal me nje got shampanj u afrova afer saj dhe i thash dua te te shikoj ne sy vetem Ajo as qe priti dhe menjeher mu gjuajt ne buzet e mia te terura dhe ne karin tim te etur prej kohesh Ky kar u zgjua, kur ajo filloi ta prekte dhe e ndjeja se filluan te leshonin kembetIdentifikohu ose regjistrohu.

tregime erotike me qire

Na thoni disa histori interesante ,te pabesueshme,anormale dhe te perditshme etj Na rrefeni ngjarje te perjetuara,ose te treguara. Histori interesante dhe te pabesueshme Ja njera histori qe ka treguar dikush.

Te gjith ishim te gezuar sepse ishte hera e par qe do vinte dhe per mua ishte hera e par qe un e shikoja. Ajo kishte vendosur te rrinte ne shtepin time per 3 muaj dhe pastaj te ikte serisht ne fshat. Nuk kaluan as 3 jave dhe ajo persoj nje kriz nervore e cila e la te paralizuar nga njera dor dhe njera kemb.

U merzitem jasht mase te gjith dhe sidomos un sepse e doja vertet shum. Ajo u vendos ne shtepin tone dhe ndenji aty per 11 vjet me rradhe. Me dat 2 Korrik un ika tek apartamenti i dajes tim tek i cili shkoja gjithmon per te ber ndonje pastrim sepse daja jetonte jasht shtetit. Mbarova me pastrimet si zakonisht dhe u nisa per ne shtepi.

Kur arrij tek shkallet me merren mendt dhe trupi me merr per posht dhe leshohem per te ren nga shkallet. Isha ne katin e 6 te pallatit ku daja im jeton sot e ksaj dite. Fati im ishte qe nje nga komshinjt e pallatit rastisi aty edhe me kapi nga Canta qe mbaja gjithmon me vete. Isha zverdhur ne fytyr dhe ai me mori me vete ne apartamentin e tij dhe me dha pak ujeme pas ai me percolli deri tek stacioni i autobuzit.

Nisem per ne shtepi dhe kur arrij shikoj persona qe hynin e dilnin nga rrugica e shtepis timevrapoj dhe shikoj njerin nga xhaxhallaret e mi i cili nk po e mbante dot te qaren.

E pyeta se cfar kishte ndodhur dhe me perqafoi e u largua pa me then asnje fjal. Hyra brenda ne shtepi edhe aty shikoj te gjith dhe me afrohet im at dhe me thot qe te behesha i fort sepse gjyshja kishte vdekur. Un ne ato momente nuk e mbajta veten dhe me ra te fiket.

tregime erotike me qire

Kur i hapa syt shikoj te gjith qe ishin per rreth meje zgjohem dhe pa folur hy tek dhoma ku ishte gjyshja ime. E perqafova dhe e putha per her te fundit.

Te nesermen e percillnim gjyshen per ne banesen e saj te fundit dhe un isha shum i merzitur. Kaloi ca koh dhe un isha ende i merzitur per humbjen e saj. Po afrohej ditelindja ime edhe un e ndjeja veten bosh. Te gjith per rreth meje ishin te gezuar dhe un jepja nga nje buzeqeshje fallco per te mos ren ne sy.

Ne mbremje biem te gjith per te fjetur dhe pas disa oresh ndegjoj nje zhurm e cila vinte nga dritarja imehap dritaren dhe ne dhomen time hyri nje flutur e cila sodiste neper dhome sikur te ksihte nje jet qe jetonte aty brenda.

Me kenaqi pranija e saj dhe u ula per te fjetur pas disa minutash kur zgjohem ne mengjes shikoj fluturen e cila ishte tek koka e krevatit tim dhe kur e pash mir tek krahet e saj shikoj te formuar shkronjen "H" e cila esht inicialja e gjyshes time.

U shtanga dhe nuk e dija a isha ne enderr apo jo. Ajo flutur ndenji per 2 dit me rradh ne shtepin time dhe te them te drejten me kenaqte pranija e saj. Me von ajo u zhduk Soul12 Jul DreamerSoniaMegg and 1 other person like this.It is important that you adjust the monthly payment your budgetso it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval.

We are happy to advise you without obligation. Express Credit - Apply for your loan to meet your goals. She shakes ' his head and laughed. Rome viti Aty fillova te ndjej knaqesi dhe kari filloj te ngritet. Siq duket kjo gje i peqente asaj sepse gjithnje e ma shume ferkohej per kari. Pasi qe kari nuk mund te arrine atje ku duhej une ja futa doren ne mes vitheve dhe fillova ta ferkoj por nu k munda te arrij deri te pidhi i saj per shkak te fustanit te saj te ngusht.

Nuk vonoj dhe u kthye perderisa une qendroja ulur dhe i hutuar. Une i ula duart posht dhe ja ngrita fustanin deria sa para meja u shfaq botha e saj e bardh si bora dhe e fryer si top. Perderisa kari im ferkonte bothen e saj dhe njera dore prekte majen e cices se saj dhe tjetra ishte ne pidh ajo filloi ti leshonte disa ooohhhh te njepasnjeshme qe mua filluan te me kallin k rejt. Duke mos ma leshuar karin me derhoqi kah krevati dhe tha hajde rrasma karin se flaka don me me dal.

Jam 21 vjec kam ardhur para disa kohesh ne Shqiperi pasi banoja jashte,kisha rreth dy jave qe kisha ardhur,banoja ne shtepine e vjeter me prinderit. Un ja lepiva,po e qija si kafshe,po i cirrja kofshet,po i kafshoja thithkat,po i shkuja floket,ajo vetem vertiste,u cua dhe e futi karin tim ne fyt,beshtyma i dilte na goja,fuste topet ne goje e luante me karin,nderkohe qe tre gishta i kishte te futura ne pidh.

Ne fillim kishte veshtiresi por nisi me nje medote te. Ate dite nuk mund ta harroj kurre. Qendroja ne stacionin e autobuseve. Me kaploi te ftohurit. Prisja fatin qe dikush te me dergonte sa me pare ne shtepi, qe te shtrihesha e te pushoja me ne fund ne shtratin tim te bute e te ngrohte. Me bisht te syrit verejta Faten, ish-shoqen time te gjimnazit dhe menjehere u nisa ne drejtim te kundert ne menyre qe t'i ikja kontaktit me te.

seks me motren time te madhe

Ne te vertete, shume njerez i mundon fiksimi kohor. Per Faten, mu keto gjera ishin te rendesishme, gjera keto te cilat edhe pas 30 vjetesh per te ishin te rendesishme. Per te ishin te rende-sishem emrat e ish-profesoreve. Per te ishin te rendesishme vendet ku ishin te ulur nxenesit. Ky shkollim mbase per Faten ishte e vetmja gje qe ishte me rendesi ne jeten e tyre Mirepo Fates nuk arrita qe t'i shmangesha. M'u afrua dhe me preku pas shpine.Shpesh qellonte qe beja dush kur ne shtepi ishte vetem kunati,e dija qe me pergjonte,dera eshte me cels nga kta te mdhenj, isha e bindur qe Po tregoj historin time qe po lozja me kusheriren voljebolll ishte dit e bukur me djelll ajo ishte veshur me te shkurtra dhe un kur shikoja Nje dite me erdhi nje sms ne tel ku me thoshte jam nje qejflie nga dr 25 vj dua te njihemi.

Ia ktheva pgj i thash me kenaqesi. Filluam te s Pershendetje miq te dashur kam nje histori shum te bukur per ju dhe kisha deshiren ta shprehja. Tradhtia ime e pare. Ai ishte koleg pune i mamit tim. Ne ate kohe sapo mbushi 39 vjec e une rastisa tek puna e mamit, nderkohe qe ai n Histori nga nje fanse e faqes Dua tiu tregoj nje histori qe me ka ndodhur vitin e kaluar Kisha shkuar ne pishina me 2 sh Jam nga Tr, po ju tregoj historine time me kunatin, jam 28 vjec kunati eshte 4 vjet me i vogel.

Burri punon ne Itali dhe vjen pak si Denisa nga Kukesi na tregon nje histori. Mrmb jam Denisa nga Kukesi do doja te tregoja nje histori timen qe ka ndodh para 6ditesh dhe akoma Jam nje vajze nga tr qe me kane qire 2djem bashk po ecja ne rruge dhe me bie celulare e hapa dhe nje shok tha qe te kame ftuar per dark une Please anonim persh quhem gena dhe jam 16 vjece desha tju trg historin time un banoj ne dr dhe ni dit duke u kthy nga shkolla me ngacmoj Histori e sapomberitur ne Inbox.

Flm per historine goca Une punoj ne nje butik. Ku pothuaj ne te shumten e kohes punoj vetem sepse prona Jam nje petagoge matematike, kam nje trup te bukur ,gjoks te ngritur. Para 1 viti ne universitetmi nguli syte nje djal Po ju tregoj historine time, jam nga Elbasani.

Jam nje 34 vjecare, e martuar po me pelqen te shkoj e Histori erotike ekskluzive per faqen tone e derguar ne inbox nga nje fans. Para ca muajsh me erdhi ne tel nje sms gabimisht Jam nje grua 32 vjec. Po ju tregoj historine timeme nje djal 26 vjec. Une kam nje dyqan shumice, burri punon ne greqi, dhe vjen si Dy Muaj para se te mbaroj shkollen un ksiha provimet e matures dhe per ne lenden e anglishtit mesoja me zyshen e anglishtit ne shte Jam nga tr.

Jam 24 vjec. Pas kaq kohe desha te ndaj me ju kete histori qe me ka ndodhur para nje viti. Un jetoj ne tr dhe jam vetem se


One thought on “Tregime erotike me qire

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *